український | English

Ласкаво просимо до Канади.

Ми всі у Vancity вітаємо вас у Канаді. Ми підтримуємо український народ і прагнемо забезпечити комфорт і впевненість, допомагаючи вам знайти найкращий шлях до вашого фінансового благополуччя.

Ми тут для тебе.

Ми –кредитна спілка, яка заснована на цінностях та побудована на принципах соціальної справедливості та інклюзивності, тому коли Федеральний уряд та уряд Британської Колумбії звернулися до нас із проханням розробити стратегію забезпечення для тих, хто приїжджає з України, ми були готові відповісти на такий заклик.

Тому що разом із нашими 500 000+ членами спілки ми постійно створюємо спеціальні послуги для підтримки банківських потреб новоприбулих, біженців та переселенців.

Протягом останніх 20-ти років ми розпізнавали та створювали можливості для підтримки фінансового благополуччя новоприбулих у Канаді, частково завдяки нашими давнім відносинам з United Way (Об'єднаний шлях).

У 2015 році ми запустили гуманітарний фонд Vancity у відповідь на кризу сирійських біженців та, щоб підтримати уряд Канади в тому, щоб прийняти багато людей у наших громадах. Нещодавно на допомогу Україні було пожертвовано 50 тис. доларів.

Коли ви відкриєте у нас свій розрахунковий рахунок, ми допоможемо вам.

Отримати гроші від уряду

Депонувати чеки та кошти

Використовувати банкомати,тощо

Ми також можемо надавати інші фінансові послуги, включаючи кредити, іпотеки, безпечні депозитні бокси та кредитні картки.

Давайте налаштуємо ваш профіль учасника Vancity.

Vancity – це фінансова установа з понад 75-річною історією, яка ставить людей на перше місце. Ми готові допомогти вам у вирішенні ваших фінансових потреб і з нетерпінням чекаємо на вас. Щоб відкрити розрахунковий рахунок у нас, вам потрібно:

1

Жити у BC

2

Бути здатними здійснити як первинну, так і вторинну ідентифікацію:

 • Первинна ідентифікація: дійсний український паспорт, українське посвідчення особи або одноразовий документ, що дозволяє перетинати кордон
 • Вторинна ідентифікація: канадська гостьова віза, канадська картка відвідувача та (або) дозвіл на роботу в Канаді IMM 1442B
3

Зв'яжіться з нами

Забронювавши зустріч

Особливості рахунку.

Коли ви відкриєте у нас розрахунковий рахунок (доступ до розрахункового рахунку), ви матимете доступ до таких функцій:

 • Безкоштовних і необмежених вихідних банківських переказів (електронних переказів) в Україну, Польщу, Словаччину, Румунію й Угорщину*
 • Кредитної картки enviroTM Visa** для новачків (кредитний ліміт 1000 канадських доларів)
 • Найкращої ставки для обміну та купівлі готівки в євро та доларах США***
 • 40 безкоштовних місячних транзакцій1
 • Безкоштовних транзакцій Interac e-Transfer®
 • Безкоштовних чекових транзакцій на 50 персоналізованих чеків Vancity
 • Безкоштовних офіційних чеків (банківські чеки або грошові перекази)
 • Безкоштовних драфтів у канадських доларах
 • Знижка 5 канадських доларів на оплату депозитної скриньки
 • Дебетової картки MEMBER CARD (картка для банкоматів) 
 • Банкоматів із логотипом THE EXCHANGE® або ACCULINK® у Канаді та за кордоном без додаткової комісії та комісії мережі, а також до банкоматів із логотипами ACCEL® та Cirrus® із комісією2
  AccuLink Logo The_Exchange_logo

Доступ до мікрофінансування.

Якщо ви хочете працювати або відкрити бізнес, наша команда мікрофінансів, консультанти малого бізнесу та партнери програми атестації іноземних документів, що підтверджують кваліфікацію, з радістю вам допоможуть.

Рішення про надання кредиту буде ухвалено з урахуванням ваших навичок, освіти, досвіду та громади, у якій ви проживаєте. Щоб дізнатися більше, відвідайте веб-сайт vancity.com/microfinance або надішліть нам свої запитання на електронну адресу microfinance@vancity.com.